PNEUMATIKYPNEUMATIKY UKÁZAT VŠECHNY PNEUMATIKYUKÁZAT VŠECHNY PNEUMATIKY NAJDĚTE PRODEJCENAJDĚTE PRODEJCE

Průvodce nákupem pneumatik

Připravte se na jakékoliv povětrnostní podmínky.

michelin 18 Lis 2015

Představte si revoluční "letní" pneumatiku, na které je možné bezpečně jezdit celou zimu. Teď se stala skutečnosti.

Vyzbrojte se do jakéhokoliv počasí. Jedna sada pneumatik po celý rok. All-Weather pneumatiky MICHELIN CrossClimate kombinují to nejlepší z letních a zimních technologií: inteligentní směs gumy, jedinečný dezén ve tvaru V a vysokovýkonné lamely. Jak již název napovídá, tato letní pneumatika je schopná poskytovat rovnocenné výkony i v zimních podmínkách. Jedná se rovněž o první letní pneumatiku se zimní certifikací, která má natolik působivé výkony v zimních podmínkách, že je označena symbolem tří vrcholků hor se sněhovou vločkou.

All-Weather pneumatika MICHELIN CrossClimate nabízí z hlediska bezpečnosti a životnosti výhody letní pneumatiky Michelin a zároveň klíčové vlastnosti zimní pneumatiky Michelin, jako jsou vynikající záběrové a brzdné vlastnosti v zimních podmínkách.

Nová kategorie pneumatik
All-Weather pneumatiky představují novou kategorii pneumatik s vynikajícími brzdnými vlastnostmi na mokrém i suchém povrchu, dlouhou životností a palivovou účinností. To znamená, že se všechny All-Weather pneumatiky mohou z hlediska svých záběrových a brzdných vlastností velice dobře srovnávat s nejlepšími zimními pneumatikami. Spadají také do třídy nejnižšího valivého odporu jako letní pneumatiky.

Své pneumatiky můžete vyměnit za All-Weather pneumatiky kdykoliv během roku
Hlavní důvody pro výměnu:

  • Chcete po celý rok používat jednu sadu pneumatik.
  • Jezdíte tam, kde zimní teploty jen zřídka klesnou pod -5 °C (v opačném případě je třeba koupit zimní pneumatiky).
  • Nemáte možnost skladovat a montovat druhou sadu zimních/letních pneumatik.
Celoroční vs. All-Weather pneumatiky
Celoroční pneumatiky je možné používat i v zimních podmínkách. Od All-Weather pneumatik se ovšem liší. Jak se tedy All-Weather pneumatiky MICHELIN CrossClimate liší od celoročních pneumatik?

Vaše naposledy zobrazené články

V tomto okamžiku nejsou žádné naposledy zobrazené články

  • OSOBNÍ VOZIDLA
  • SUV - 4X4
  • DODÁVKY - KARAVANY
Loader