PNEUMATIKYPNEUMATIKY UKÁZAT VŠECHNY PNEUMATIKYUKÁZAT VŠECHNY PNEUMATIKY NAJDĚTE PRODEJCENAJDĚTE PRODEJCE

Průvodce řízením

CITROËN a MICHELIN společnými silami vytvářejí vozidla ohleduplná k naší planetě

Michelin 21 Čer 2011

CITROËN a MICHELIN společnými silami vytvářejí vozidla ohleduplná k naší planetě

CITROËN v červnu roku 2010 představil svůj nový ekologický model CITROËN C4. Ohleduplnosti tohoto vozidla k naší planetě je z velké části docíleno výběrem pneumatik - CITROËN při vývoji nového vozidla úzce spolupracoval se společností MICHELIN. V čem je tedy nové vozidlo CITROËN C4 ohleduplnější k životnímu prostředí a jaký vliv zde sehrály pneumatiky?

Zelené materiály

Při vývoji tohoto modelu, výrobou počínaje a konečným výsledkem konče, bylo primárním cílem snížit jeho negativní dopady na životní prostředí. Vzniklo tak vozidlo, které je z 85 % recyklovatelné. Třicet částí vozidla, včetně zadního nárazníku, dveřních panelů a blatníků, je vyrobeno ze zelených materiálů. 

Žádné ekologické vozidlo by nebylo úplné bez energeticky úsporných pneumatik, které mohou ušetřit až 6 % paliva. A právě proto spolu CITROËN a MICHELIN úzce spolupracují. Jako ideální volba byla zvolena pneumatika MICHELIN ENERGY Saver, která snižuje spotřebu paliva a zároveň množství emisí CO2

Nová generace pneumatik pro novou generaci vozidel

Pneumatiky disponují optimálními výkonnostními charakteristikami, které zaručují nižší spotřebu paliva a emisí CO2 a zároveň zajišťují maximální bezpečnost a dlouhou kilometrovou životnost.

Úspěšná spolupráce


Úzká spolupráce dvou významných značek neskončila uvedením nového modelu CITROËN C4 na trh. Naše společné úsilí pokračovalo v měření dosažených výsledků. Následné analýzy prokázaly, že díky zvoleným zeleným pneumatikám bylo ušetřeno 30 milionů litrů paliva a do ovzduší bylo vypuštěno o 72 000 tun emisí CO2 méně.

Vaše naposledy zobrazené články

V tomto okamžiku nejsou žádné naposledy zobrazené články

  • OSOBNÍ VOZIDLA
  • SUV - 4X4
  • DODÁVKY - KARAVANY
Loader