Vyhledat nejlepší pneumatiky Michelin za pár vteřin

FERRARI 599 ROZMĚRY PNEUMATIK

Správná výměna pneumatik pro váš vůz FERRARI je klíčová pro vaši bezpečnost, palivovou úspornost vozidla a životnost pneumatik. Pomůžeme vám nalézt pneumatiky vhodné pro FERRARI, které odpovídají požadavkům nejen vašeho vozu, ale také vašeho jízdního stylu a jízdních podmínek, ve kterých se pohybujete. Začněte tím, že nám sdělíte, s jakou řadou značky FERRARI jezdíte.

FERRARI 599 types

FERRARI 599 Tlaky huštění pneumatik

FERRARI 599 GTB Tlaky huštění pneumatik

FERRARI 599 GTB Fiorano Tlaky huštění pneumatik

FERRARI 599 GTO Tlaky huštění pneumatik

FERRARI 599 SA Aperta Tlaky huštění pneumatik

Právní doložky

Uváděná velikost a/nebo rychlostní indexy se mohou mírně lišit od specifikované velikosti na značce OE zobrazené na štítku vozidla. Váš místní prodejce pneumatik vám coby školený profesionál poskytne požadovanou pomoc při montáži pneumatik dle: 

 

  1. Upozorní majitele, pokud nové pneumatiky mají jiný rychlostní index než OE pneumatiky, a v případě, že je maximální rychlost vozidla omezena nižším rychlostním indexem nových pneumatik. 

  2. Stanoví, je-li nutné provést jakékoli navýšení tlaku při výběru jiné uvedené velikosti.

Používáte prohlížeč, který není podporován
Používáte prohlížeč, který tento web nepodporuje. To znamená, že některé funkce nemusí plně fungovat. Během prohlížení také můžete zaznamenat zvláštní chování stránek. Chcete-li využívat všech funkcí našich stránek, nainstalujte nebo aktualizujte některý z následujících prohlížečů