Vyhledat nejlepší pneumatiky Michelin za pár vteřin

NAJDĚTE SI SVÉ PNEUMATIKY PRO OSOBNÍ VOZIDLA

NAJDĚTE SI SVÉ PNEUMATIKY MICHELIN PRO OSOBNÍ VOZIDLA

Toto jsou naše lokální webové stránky, na nichž můžete vyhledávat a nalézt pneumatiky ideální pro vaše vozidlo. Pro rychlé a snadné nalezení správných pneumatik pro váš vůz použijte náš vyhledávač pneumatik.

Pneumatiky můžete vyhledávat podle modelu vozidla nebo podle rozměru pneumatiky – stačí pouze  zleva doprava vyplnit jednotlivá pole. Jakmile tak učiníte, doporučíme vám pneumatiky, které jsou pro vás nejvhodnější. Čím více informací uvedete, tím přesnější budou naše doporučení.

Jakmile určíte své ideální pneumatiky, můžete se podívat na naše stránky s přehledem produktů, kde najdete veškeré informace, které o vybraných pneumatikách potřebujete znát. Pak už jen stačí si pomocí stránek vyhledat svého nejbližšího prodejce pneumatik!

PORSCHE Cayman (987) ROZMĚRY PNEUMATIK

Správná výměna pneumatik pro váš vůz PORSCHE je klíčová pro vaši bezpečnost, palivovou úspornost vozidla a životnost pneumatik. Pomůžeme vám nalézt pneumatiky vhodné pro PORSCHE, které odpovídají požadavkům nejen vašeho vozu, ale také vašeho jízdního stylu a jízdních podmínek, ve kterých se pohybujete. Začněte tím, že nám sdělíte, s jakou řadou značky PORSCHE jezdíte.

PORSCHE Cayman (987) types

Právní doložky

Uváděná velikost a/nebo rychlostní indexy se mohou mírně lišit od specifikované velikosti na značce OE zobrazené na štítku vozidla. Váš místní prodejce pneumatik vám coby školený profesionál poskytne požadovanou pomoc při montáži pneumatik dle: 

 

  1. Upozorní majitele, pokud nové pneumatiky mají jiný rychlostní index než OE pneumatiky, a v případě, že je maximální rychlost vozidla omezena nižším rychlostním indexem nových pneumatik. 

  2. Stanoví, je-li nutné provést jakékoli navýšení tlaku při výběru jiné uvedené velikosti.