PNEUMATIKYPNEUMATIKY UKÁZAT VŠECHNY PNEUMATIKYUKÁZAT VŠECHNY PNEUMATIKY NAJDĚTE PRODEJCENAJDĚTE PRODEJCE

ZÁKAZNICKÁ PÉČE MICHELIN


Naše technologicky vyspělé pneumatiky jsou vyvinuté tak, aby uspokojovaly různorodé potřeby dnešních řidičů. Odborníci ze společnosti MICHELIN vám na základě vašeho jízdního stylu, typu vozidla a aktuálních jízdních podmínek poskytnou nejlepší možná doporučení ohledně vašich pneumatik.

KONTAKTUJTE NÁS


CHAT

V závislosti na dostupnosti agentů

Telefón

0800022500

Pondelí až pátek
9:00 až 18:00

E-mail

24/7

Informujeme vás, že naše komunikace přes Messenger, chat, e-mail či telefon je s velkou pravděpodobností nahrávána, abychom zvýšili kvalitu našich služeb. Nahrávky jsou uchovávány po dobu 6 měsíců. Vaše osobní údaje budou použity pouze k tomu, aby Michelin odpověděl na vaše dotazy a žádosti. Máte právo požádat o kopii veškerých osobních informací, které o vás ukládáme, o přístup k nim, jejich opravu či vznesení námitky vůči nim. Pro uplatnění tohoto práva se obraťte na contact@tc.michelin.eu s identifikačním dokladem.

NAŠE ZÁVAZKY
POMOC PŘI HLEDÁNÍ SPRÁVNÉ PNEUMATIKY

K výrobě pneumatik MICHELIN využíváme nejmodernější technologie, abychom mohli uspokojit různorodé jízdní styly a potřeby našich zákazníků. Uvědomujeme si, že zákazníci chtějí našim technologiím rozumět. Proto mají v okamžiku, kdy se obracejí na zákaznickou péči MICHELIN, vždy k dispozici potřebného odborníka.

SNAZŠÍ NÁKUP

V okamžiku, kdy najdete vhodnou pneumatiku, vám naši on-line odborníci rádi pomohou najít tři nejbližší prodejce, u nichž můžete vybrané pneumatiky zakoupit a nechat si je namontovat!

POPRODEJNÍ PODPORA

MICHELIN je tu pro vás i po vašem nákupu. Můžete se s námi spojit prostřednictvím telefonu, e-mailu a chatu, abychom vám odpověděli na všechny vaše otázky ohledně pneumatik! Neváhejte zkontaktovat naše odborníky.


REKLAMAČNÍ POLITIKA SKUPINY MICHELIN