PNEUMATIKYPNEUMATIKY UKÁZAT VŠECHNY PNEUMATIKYUKÁZAT VŠECHNY PNEUMATIKY NAJDĚTE PRODEJCENAJDĚTE PRODEJCE

Výběr správné pneumatiky

Výběr správné pneumatiky

 • Jaké jsou nejlepší pneumatiky pro Mercedes E250 CDI BE Avantgarde Executive BA Blue Efficiency při standardním jízdním stylu?
  Existuje široká škála možností pro váš vůz, která se pohybuje v rozpětí od 16palcových až po 19palcové pneumatiky. Abyste získali přesnou odpověď, potřebujeme znát rozměr vašich aktuálně namontovaných pneumatik nebo můžete zkontaktovat naši on-line zákaznickou linku.
  06/2013 - Sportovní pneumatiky - club911.net
 • Jaké požadavky musí pneumatika splňovat, aby byla homologována pro užití na konkrétním vozidle?
  Existují různé standardy a postupy. Při standardním homologačním procesu zašle výrobce vyvíjeného vozidla specifikace týkající se pneumatik jednotlivým dodavatelům. Jedná se o takové informace, jako jsou rozměry a požadované množství. Poté dodavatelé odpovědí tím, že nabídnou produkt, který již existuje v jejich řadě pneumatik, a učiní obchodní nabídku. Výrobce tyto nabídnuté pneumatiky otestuje. Pokud pneumatiky projdou testy a nabídka je přijatelná, jsou pneumatiky homologovány. Existuje ovšem také složitější postup, při němž výrobce vyvine speciální pneumatiku, která přesně odpovídá zadaným požadavkům. Jakmile vznikne partnerství - jako je tomu mezi společností Michelin a Porsche - pracují obě společnosti společně na vývoji vozidla a pneumatik. Rozměry pneumatik, tlak huštění a rozměr ráfku jsou specifikovány ve fázi předběžného návrhu. Pneumatika se vyvíjí v souladu s očekávaným výkonem vozidla. Týmy vyhrazené k tomuto účelu úzce spolupracují a sdílejí výsledky testů. Tento postup nicméně nezaručuje, že bude pneumatika homologována. Jakmile je vývoj dokončen, nic nemůže výrobci vozidla zabránit v tom, aby vypsal výběrové řízení a nalezl alternativní dodavatele. To má následně formu standardního homologačního procesu.
  10/2013 - Z okruhu na silnici - club911.net
 • Musím brzy vyměnit své pneumatiky na vozu Porsche 997 GTS. Musím použít pneumatiky Michelin Pilot Sport 2 se symbolem "N"? Jaké jsou výhody a nevýhody s ohledem na to, že vůz používám jak na silnici, tak na trati?
  Pro smíšené užití na silnici a na trati doporučujeme pneumatiky Michelin Pilot Super Sport. Jsou vhodnější pro užití na trati než pneumatiky Michelin Pilot Sport 2 (ať již se symbolem "N" nebo bez něj). Pneumatiky Michelin Pilot Super Sport byly vyvinuty s využitím poznatků z vytrvalostních soutěží. Jejich výjimečné výkony z nich dělá ideální volbu pro vysokovýkonná a sportovní vozidla. Tím pádem může být každý Porsche vůz vybaven náhradními pneumatikami Michelin. Ještě přesněji řečeno, tyto pneumatiky byly schváleny všemi evropskými legislativními orgány v souladu s evropskými a mezinárodními nařízeními (UNECE, pravidlo 30 a 117). Jsou v souladu s evropskými standardy ETRTO (Evropská technická organizace pro pneumatiky a ráfky) a se silničním zákonem, včetně jeho příloh. Pokud je vybrán správný rozměr a index nosnosti a rychlosti, jak stanovuje výrobce vozidla, mohou být pneumatiky Michelin Pilot Super Sport montovány na všechny modely Porsche.
  10/2013 - Z okruhu na silnici - club911.net

Jsou vaší vášní vysokovýkonná auta?

Řada vysokovýkonných pneumatik

Řada vysokovýkonných pneumatik

Objevte vysokovýkonné pneumatiky Michelin Najděte si své pneumatiky
Objevte pneumatiku MICHELIN Pilot Sport 4 S

Objevte pneumatiku MICHELIN Pilot Sport 4 S

Znáte jednu z nejnovějších inovací Michelin? Objevte tuto pneumatiku
MICHELIN Passion

MICHELIN Passion

YouToube kanál, který je věnovaný výhradně motorsportu a vysokovýkonným autům Zhlédnout nyní