PNEUMATIKYPNEUMATIKY UKÁZAT VŠECHNY PNEUMATIKYUKÁZAT VŠECHNY PNEUMATIKY NAJDĚTE PRODEJCENAJDĚTE PRODEJCE

MICHELIN V ČESKÉ REPUBLICE

ÚVOD

ÚVOD

 

I v České republice Michelin naplňuje své základní a zároveň i nejdůležitější celosvětové poslání a to udržitelný rozvoj mobility. Každoročně investujeme nemalé úsilí, abychom naplnili toto tvrzení. Nové technologie ve výrobě pneumatik. Neustálé snižovaní jejich dopadu na životní prostředí nebo zvyšování bezpečnosti silničního provozu. Investice do výzkumu a vývoje ve výši 600.000 mil. EUR ročně z nás činní nejinovativnější společnost v oblasti pneumatik.

 

Historie značky Michelin v České republice

Historie značky Michelin v České republice

Česká pobočka Michelinu byla obnovena 31. ledna 1995 jako součást skupiny Michelin. Je součástí zóny ECN (Europe Central North) s centrálou v polské Varšavě. Michelin se v České republice stará o prodej pneumatik pro osobní vozy, nákladní automobily a zemědělské stroje. V současné době pracuje pro českou pobočku Michelin 28 zaměstnanců. Jedná se především o obchodní pozice, komunikaci a marketing a kancelářské profese.


Adresa společnosti Michelin v České republice

 

Michelin Česká republika, Na Strži 65/1702, Praha 4, 140 00

Tel : 251 101 110, Email : info@cz.michelin.com


 

Aktivity společnosti Michelin v ČR

Aktivity společnosti Michelin v ČR


Zvyšování bezpečnosti silničního provozu, vyvíjení bezpečných pneumatik šetřících palivo nebo vydávání užitečných průvodců pro cestovatele patří k našim hlavním aktivitám.

Nahustěte své pneumatiky

Před 25 lety zahájila společnost Michelin osvětovou kampaň s cílem informovat řidiče o důležitém faktoru jejich bezpečnosti a to o správném tlaku v pneumatikách. V České republice se akce poprvé konala v roce 2005. Od té doby jsme zkontrolovali několik stovek řidičů, kterým jsme poradili a správně nahustili jejich vozy.

 

 

Pozor děti

K této akci vyburcovaly Michelin statistiky o dopravních nehodách děti. Rozhodli jsme se proto umístit na přechodech, kde dochází k nejčastějším srážkám dětí s vozidly značky s logem našeho maskota držícího děti za ruce. Do současné doby jsme v České republice rozmístili okolo 400 těchto značek.

Které akce podporuje:

Jelikož nám není lhostejný život lidí v našem okolí, rozhodli jsme se podpořit např. neziskovou organizaci Chance 4 children, která pomáhá se svými partnery dětem v náhradní rodinné péči, společensky znevýhodněným a nemocným dětem nebo charitativní vánoční bazar, organizovaný na pomoc lokálním komunitám a postiženým dětem.

Práce v Michelinu

Práce v Michelinu

Aby se naše práce neustále vyvíjela, vybíráme si skutečně ty nejkvalitnější zaměstnance.

Aktuálně nabízené pracovní pozice naleznete zde.