MICHELIN
Pilot Alpin 5
 • 3PMSF

  3PMSF

 • Bláto a sníh

  Bláto a sníh

 • zimní

  zimní

 • Pneumatiky pro osobní vozidla

MICHELIN PILOT ALPIN 5 | Sport Auto
MICHELIN PILOT ALPIN 5 | TYRE REVIEWS

MICHELIN PILOT ALPIN 5

 • Pneumatiky pro osobní vozidla

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Bláto a sníh

  Bláto a sníh

 • zimní

  zimní

Vyrobená pro dlouhotrvající kontrolu nad vozidlem v zimě

 • Vysokovýkonná zimní pneumatika MICHELIN pro maximální požitek z jízdy
 • Vynikající kontrola nad vozidlem a přesné jízdní reakce na mokrých vozovkách a ve sněhových podmínkách(1)(3PMSF)(2)
 • Kratší brzdná dráha na sněhem pokrytých silnicích pro větší bezpečnost (1)
 • Jednička v životnosti(3) a menší spotřeba paliva(1)
 • Oceňovaná předními výrobci prémiových vozidel

Kontrola nad vozidlem a přesné jízdní reakce na mokrém povrchu a na sněhu(1)

Spolehněte se na reakce svého vysokovýkonného vozidla díky směrovému a symetrickému dezénu, který optimalizuje přilnavost a záběr v mokrých a sněhových podmínkách(1). Středová drážka zvyšuje odolnost vůči aquaplaningu a kontrolu nad vozidlem při brzdění a přináší vám tak požitek z bezpečné a vysokovýkonné jízdy ve všech zimních podmínkách(1).

4w 323 tire michelin pilot alpin five en us features and benefits 2 signature 16 slash 9

Kratší brzdná dráha pro bezpečnější jízdu v zimě běh ohledu na povětrnostní podmínky(1)

Vyzkoušejte prémiovou brzdnou sílu pneumatiky MICHELIN Pilot Alpin 5 na zimních vozovkách. Kratší brzdná dráha při jízdě na sněhu a v náročných zimních podmínkách(1). Směs pryže nejnovější generace obsahuje nový funkční elastomer, který posouvá přilnavost na mokru a sněhu na novou úroveň, takže si můžete užít cestu před vámi bez ohledu na zimní podmínky(1).

pilot alpin 5 benefits 2 control

Jednička v životnosti(3) a menší spotřeba paliva(2)

Získejte více kilometrů radosti z jízdy s pneumatikou MICHELIN Pilot Alpin 5, která  má nejlepší životnost v porovnání s klíčovými konkurenty(3) a nižší spotřebu paliva(1) díky speciální spodní vrstvě pod běhounem, která snižuje valivý odpor.

pilot alpin 5 benefits 3 fuel consumption

Oceňovaná předními výrobci prémiových vozidel

Zimní silniční pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 je v prvomontáži předních celosvětových výrobců vysokovýkonných vozidel, kteří požadují přísné vysoké standardy, jako je Audi, AMG, BMW, Mercedes a Porsche. Kromě dokonalého výkonu musí váš vůz také skvěle vypadat. Zimní pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 má na bočnici prémiovou úpravu se stylovým sametovým efektem.

ls3 benefit 3 suv prestige 221x221

Vyhledejte nejlepší pneumatiky MICHELIN během několika vteřin

93 rozměrů k dispozici u pneumatiky MICHELIN Pilot Alpin 5

MICHELIN Pilot Alpin 5 205/60R16 96H XL ★

OZNAČOVÁNÍ

Třída palivové účinnosti

C

Třída přilnavosti na mokru

B

Třída vnější hlučnosti

68 dB

Šířka

205

Výška

60

Průměr

16

Nosnosti

96

Rychlosti

H

Specifikace

Homologovány pro značku BMW MOTORSPORT (M135i, M3, M5, M6, Series 1M, Z4M)

Specifikace

3PMSF

MICHELIN Pilot Alpin 5 215/65R16 102H XL

OZNAČOVÁNÍ

Třída palivové účinnosti

B

Třída přilnavosti na mokru

B

Třída vnější hlučnosti

68 dB

Šířka

215

Výška

65

Průměr

16

Nosnosti

102

Rychlosti

H

Specifikace

3PMSF

PRÁVNÍ INFORMACE

(1) Čas na kolo, ovladatelnost, brzdění a záběr, spotřeba paliva –  Na základě externích testů uskutečněných v době od ledna 2018 do března 2018 organizací TÜV SÜD, které porovnávaly pneumatiku MICHELIN Pilot Alpin 5 s předchozí generací MICHELIN Pilot Alpin 4, rozměr 225/40 R18 92V XL, obutých na vozidle Volkswagen Golf VII 2.0 TDI: testy času na kolo a boční ovladatelnosti uskutečněné na mokrém povrchu a na sněhu, testy aquaplaningu (v zatáčkách a podélného), testy brzdění a akcelerace na sněhu uskutečněné u nových pneumatik a pneumatik se zbývající hloubkou běhounu 2 mm, testy spotřeby paliva.

(2) 3PMSF – Pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 je certifikována pro užití ve sněhových podmínkách (značení 3PMSF). Pro získání certifikace 3PMFS musí pneumatika prokázat stanovenou úroveň bezpečnosti a mobility na sněhu.

(3) Kilometrová životnost –  Externí testy, které na žádost společnosti Michelin uskutečnilo testovací centrum DEKRA v březnu a dubnu 2018 na pneumatikách CONTINENTAL WinterContact TS850P, DUNLOP WinterSport5, GOODYEAR UltraGrip Performance Gen 1, PIRELLI Winter SottoZero3 a Nokian WRA4 s rozměrem 225/40R18, které byly obuté na vozu Volkswagen Golf VII.  A externí testy, které na žádost společnosti Michelin uskutečnilo testovací centrum DEKRA v únoru a březnu 2019 na pneumatikách CONTINENTAL WinterContact TS850P a CONTINENTAL WinterContact TS860S s rozměrem 235/45R18, které byly obuté na vozu Volkswagen Passat. Testy valivého odporu uskutečněné v roce 2018 organizací TÜV SÜD u pneumatik s rozměrem 225/40 R18 92V XL sloužily ke srovnávacím testům s pneumatikami MICHELIN Pilot Alpin 5 a MICHELIN Pilot Alpin 4, které interně uskutečnila společnost Michelin v souladu s nařízením R117.

Používáte prohlížeč, který není podporován
Používáte prohlížeč, který tento web nepodporuje. To znamená, že některé funkce nemusí plně fungovat. Během prohlížení také můžete zaznamenat zvláštní chování stránek. Chcete-li využívat všech funkcí našich stránek, nainstalujte nebo aktualizujte některý z následujících prohlížečů