Najděte prodejnu pneumatik ve vašem okolí za pár vteřin
Car
  • Car
Car
  • Car
Zjistit moji polohu

5 největších měst v České Republice

společnosti Michelin – prodejci pneumatik v České republice

Odborné poradenství v oblasti pneumatik

Česká republika je země, která důkladně prověří vaše vozidlo a umožní vám využít jeho plný potenciál. U nás ve společnosti Michelin dobře víme, že skvělá auta, motorky a skútry potřebují také skvělé pneumatiky. Proto naši autorizovaní prodejci udržují skladem všechny naše nejnovější produkty. Ať již křižujete městskými uličkami, nebo se svým SUV či motorkou v terénu, či vyrážíte na krátký výlet se svým sportovním vozem či jízdním kolem, u našich autorizovaných prodejců najdete vše, co potřebujete.

Pokud si nejste jistí, která řada je nejvhodnější pro vaše vozidlo, kterýkoli z našich ochotných prodejců s vámi všechny možnosti, včetně jejich dopadu na řízení a jízdu vašeho vozidla, rád probere. Před objednáním pneumatik si však promyslete několik otázek. Tím se pro vás celý postup zjednoduší.

Zamyslete se nad klimatickými podmínkami

Důležitý faktor, který je nutno promyslet před zakoupením pneumatik, je v jakém počasí je budete používat. Ačkoli spousta regionů v České republice se vyznačuje horkým a suchým počasím, zažijete zde také deštivé a chladné dny, čili také kluzké vozovky. Nezapomeňte, že nejnižší přilnavost mají silnice za mokrého počasí, proto také výrazně roste riziko ztráty hnací síly.

Pneumatiky vybírejte podle terénu

Další faktor ovlivňující váš výběr pneumatik je terén, ve kterém jedete či řídíte. Jízda po silnici nevyžaduje takovou hloubku dezénu a odolnost, jakou nabízí off-road či terénní pneumatiky. Jízda se správně zvolenými pneumatikami s ohledem na daný terén může vést ke snížení hlučnosti, přispívat ke stejnoměrnému opotřebení běhounu a chránit vás před prokluzováním či uváznutím. Pro více informací kontaktujte některého z našich autorizovaných prodejců.

Napište nám

Používáte prohlížeč, který není podporován
Používáte prohlížeč, který tento web nepodporuje. To znamená, že některé funkce nemusí plně fungovat. Během prohlížení také můžete zaznamenat zvláštní chování stránek. Chcete-li využívat všech funkcí našich stránek, nainstalujte nebo aktualizujte některý z následujících prohlížečů