Po─Źet pneumatik vyhovuj├şc├şch va┼íemu hled├ín├ş:┬á0

Abychom v├ím mohli doporu─Źit ty nejlep┼í├ş pneumatiky, pot┼Öebujeme zn├ít dal┼í├ş informace

Omlouv├íme se. Tato slu┼żba je moment├íln─Ť nedostupn├í. Zkuste to znovu pozd─Ťji

NAJD─ÜTE SI SV├ë PNEUMATIKY PRO OSOBN├Ź VOZIDLA

NAJD─ÜTE SI SV├ë PNEUMATIKY MICHELIN PRO OSOBN├Ź VOZIDLA

Toto jsou na┼íe lok├íln├ş webov├ę str├ínky, na nich┼ż m┼»┼żete vyhled├ívat a nal├ęzt pneumatiky ide├íln├ş pro va┼íe vozidlo. Pro rychl├ę a snadn├ę nalezen├ş spr├ívn├Żch pneumatik pro v├í┼í v┼»z pou┼żijte n├í┼í vyhled├íva─Ź pneumatik.

Pneumatiky m┼»┼żete vyhled├ívat podle modelu vozidla nebo podle rozm─Ťru pneumatiky ÔÇô sta─Ź├ş pouze┬á zleva doprava vyplnit jednotliv├í pole. Jakmile tak u─Źin├şte, doporu─Ź├şme v├ím pneumatiky, kter├ę jsou pro v├ís nejvhodn─Ťj┼í├ş. ─î├şm v├şce informac├ş uvedete, t├şm p┼Öesn─Ťj┼í├ş budou na┼íe doporu─Źen├ş.

Jakmile ur─Ź├şte sv├ę ide├íln├ş pneumatiky, m┼»┼żete se pod├şvat na na┼íe str├ínky s p┼Öehledem produkt┼», kde najdete ve┼íker├ę informace, kter├ę o vybran├Żch pneumatik├ích pot┼Öebujete zn├ít. Pak u┼ż jen sta─Ź├ş si pomoc├ş str├ínek vyhledat sv├ęho nejbli┼ż┼í├şho prodejce pneumatik!

Pr├ívn├ş dolo┼żky

Uv├íd─Ťn├í velikost a/nebo rychlostn├ş indexy se mohou m├şrn─Ť li┼íit od specifikovan├ę velikosti na zna─Źce OE zobrazen├ę na ┼ít├ştku vozidla. V├í┼í m├şstn├ş prodejce pneumatik v├ím coby ┼íkolen├Ż profesion├íl poskytne po┼żadovanou pomoc p┼Öi mont├í┼żi pneumatik dle:┬á

 

  1. Upozorn├ş majitele, pokud nov├ę pneumatiky maj├ş jin├Ż rychlostn├ş index ne┼ż OE pneumatiky, a v p┼Ö├şpad─Ť, ┼że je maxim├íln├ş rychlost vozidla omezena ni┼ż┼í├şm rychlostn├şm indexem nov├Żch pneumatik.┬á

  2. Stanov├ş, je-li nutn├ę prov├ęst jak├ękoli nav├Ż┼íen├ş tlaku p┼Öi v├Żb─Ťru jin├ę uveden├ę velikosti.