pressure bg

Tlak vzduchu v pneumatikách vozidel Opel

Tipy a rady ohledně vozidel

Vyhledávač pneumatik Michelin vám pomůže najít správný tlak huštění vašich pneumatik pro vaše vozidlo Opel.

Vyhledávač pneumatik Michelin nejenže vám pomůže najít správné pneumatiky pro vaše vozidlo Opel, ale také vám poskytne doporučený tlak huštění pneumatik pro vaše vozidlo Opel. Nejpřesnější způsob, jak zjistit správnou hodnotu tlaku huštění vašich pneumatik, je ukazatel na vzduchovém ventilu nebo štítek umístěný na vnitřní straně dveří řidiče, případně uživatelská příručka k vozidlu. Tyto zdroje obsahují informaci o tlaku huštění pneumatik, který doporučuje výrobce Opel.

Krok 1: Zadejte údaje o vašem Opel vozidle

Nejdříve vyberte specifická kritéria pro vaše vozidlo Opel Astra H filtrů vyhledávače pneumatik Michelin. Každá položka je důležitá. 

[In fact, in the A4 range, the same model may have different inflation pressures depending on the engine, for example.

Proto zadejte přesné údaje o svém vozidle. V případě pochybností bude nejlepší, když se obrátíte na svého prodejce pneumatik. Výsledky si pak zobrazíte kliknutím na tlačítko.

Také můžete navštívit Opel stránky, na kterých si můžete vyhledat správné pneumatiky i jejich tlak huštění pro nejčastější modely daného výrobce.

Krok 2: Najděte Opelsi  tlak huštění pneumatik pro váš model vozidla

Na stránce s výsledky listujte pomalu dolů: tlak huštění se zobrazuje spolu s podrobnostmi o rozměru pneumatik  vedle obrázku vozidla.

Upozorňujeme vás, že někteří výrobci vozidel často uvádí jiný tlak huštění pro určité zimní pneumatiky.

Uvedené hodnoty tlaku huštění jsou pouze orientační. Doporučený tlak huštění pneumatik vašeho vozidla si můžete vyhledat na servisním štítku umístěném na vnitřní straně předních dveří (často na straně spolujezdce), nebo také na krytu palivové nádrže.

Pro zjištění, které pneumatiky MICHELIN jsou nejvhodnější pro vaše vozidlo, můžete použít náš vyhledávač pneumatik nebo kontaktovat našeho prodejce pneumatik.

map search desktop

Najděte prodejnu pneumatik ve vašem okolí za pár vteřin

Hledat podle
Adresa, město nebo PSČ
Car
  • Car
  • Motorbike
Zjistit moji polohu
Vyhledat
5 největších měst v České Republice

Nejlepší modely pro Opel

Zde si můžete vyhledat doporučení týkající se tlaku huštění pneumatik pro vaše Opel u nejčastěji používaných modelů.

Proč je důležité pravidelně kontrolovat tlak vzduchu v pneumatikách?

Jelikož z pneumatik přirozeně uniká vzduch (přibližně 0,1 baru nebo 1,45 PSI za měsíc), je nutné pravidelně kontrolovat jejich tlak huštění.

Díky tomu se vyhnete problémům, jako je:

  • vyšší spotřeba paliva
  • předčasné a nerovnoměrné opotřebení
  • horší jízdní stabilita
  • delší brzdná dráha


Udržováním tlaku vzduchu v pneumatikách dle doporučení Opel pro váš model zvýšíte bezpečnost jak vás, tak vašich spolucestujících a dalších účastníků provozu.

Kromě bezpečnosti tato jednoduchá kontrola ušetří také životní prostředí a vaše peníze, zejména díky nižší spotřebě paliva.

Kontrolovat tlak v pneumatikách vašeho vozidla Toyota doporučujeme jednou za měsíc a před každou dlouhou jízdou.

Používáte prohlížeč, který není podporován
Používáte prohlížeč, který tento web nepodporuje. To znamená, že některé funkce nemusí plně fungovat. Během prohlížení také můžete zaznamenat zvláštní chování stránek. Chcete-li využívat všech funkcí našich stránek, nainstalujte nebo aktualizujte některý z následujících prohlížečů