MICHELIN
CROSSCLIMATE CAMPING
 • Pneumatiky pro obytné vozy
 • 3PMSF

  3PMSF

 • Bláto a sníh

  Bláto a sníh

 • Celoroční

  Celoroční

8 očet velikostí k dispozici

MICHELIN CROSSCLIMATE CAMPING

 • Pneumatiky pro obytné vozy

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Bláto a sníh

  Bláto a sníh

 • Celoroční

  Celoroční

Podnikejte své výlety kamkoliv a za každého počasí

Vychutnejte si dobrodružství po celý rok s jedinečnou pneumatikou MICHELIN CrossClimate Camping. Tato vysokovýkonná pneumatika byla vyvinuta pro bezpečnost (1)(2)(3) na každém povrchu.

 • Celoroční pneumatika pro obytná vozidla od Michelinu určená na silnici a do mírného terénu
 • Certifikace 3PMSF  pro záruku bezpečného záběru, brzdného výkonu a přilnavosti na sněhu (1)
 • Bezpečnost díky vynikající přilnavosti na mokrém povrchu (2)
 • Vysoký brzdný výkon na suchu (3)
 • Zesílená kostra pro dlouhodobé parkování se značením CP (6)

Bezpečné a spokojené cestování po celý rok

Užijte si svobodu neomezeného cestování v každém ročním období s celoroční pneumatikou MICHELIN CrossClimate Camping. Tato pneumatika s certifikací 3PMSF, vyvinutá především s ohledem na bezpečnost, zajišťuje vysokou úroveň záběru v zimě (1) a vynikající brzdné vlastnosti na suchých a mokrých vozovkách (2)(3). Vyberte si pro svoje příjemné rodinné výlety nebo víkendová dobrodružství pneumatiku s výjimečnou životností (4).

benefit 1

MICHELIN CrossClimate Camping | FREE YOUR ROAD TRIPS EVERYWHERE, IN ALL WEATHER

Prozkoumejte všechny destinace bez ohledu na terén

Dobrodružství číhá za každým rohem. Objevte je všechna s celoroční pneumatikou  MICHELIN CrossClimate Camping. Tato pneumatika s certifikací 3PMSF byla vyvinuta tak, aby zdolala každý povrch – funguje dobře na sněhu (1), ale zajišťuje působivý záběr také na mokrém povrchu (2), bahně, trávě a štěrku (5). Nenechte počasí diktovat, kdy začne vaše zábava. Vyberte si pneumatiku, která je připravena na jízdu po celý rok.

benefit 2

Cestujte v naprostém pohodlí po dlouhý čas: odolný design jak pro jízdu, tak pro dlouhodobé stání

Pneumatika MICHELIN CrossClimate Camping pro obytná vozidla, s běhounem vyvinutým pro dlouhou životnost, využívá směs pryže odolnou vůči oděru, která vychází z technologií pro nákladní pneumatiky. Robustní kostra se značením CP a se zesílenými bočnicemi pro lepší odolnost vůči nárazům a obrubníkům byla vyvinuta tak, aby vydržela dlouhodobé parkování (6).

benefit 3
170517_Bibendum_Bienvenue_vectorisation_02
MICHELIN
crossclimate camping
0/5
★★★★★
★★★★★
Celkové hodnocení vycházející z počtu 0 hodnocení
Digger
18. září 2023
5 /5
★★★★★
★★★★★
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
Buy the
2. června 2023
Originally posted on
www.michelin.co.uk
Přeložit toto hodnocení

June 2023 decided to upgrade the wheels and tyres on the motorhome from 15 inch to 16 inch, subsequently ordered a set of alloy wheels and Michelin Cross Climate Camping tyres 225/65R16CP from Rogue Alloys. Have travelled around Scotland, Norfolk and Cornwall and so far have been very impressed with the upgrade, there has been a slight loss in MPG however the reduced road noise and improved handling of the motorhome have been well worth the upgrade. Will see how they perform over time. Michelin recommended 5 BAR on the front and 5.5 BAR on the rear (3.5 ton Fiat Ducato based van.

Climate change?

Eddie
29. srpna 2023
5 /5
★★★★★
★★★★★
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
Buy the
14. srpna 2023
Originally posted on
www.michelin.co.uk
Přeložit toto hodnocení

Just had 4 of these fitted to my coachbuilt motorhome and they look fantastic. They replace my Michelin Agilis Camping tyres, which after 10 years of use, looked great when they were removed, adding to my belief that the Michelin camping tyres are the best on the market and give me added peace of mind when touring the far and yonder in search of new places and adventures. I’ll add another review, once I’ve clocked up some more miles on them, but so far it’s smiles for miles with these keeping us safe on the road.

Early Days, But Very Excited

/ 1

8 rozměrů k dispozici u pneumatiky MICHELIN CROSSCLIMATE CAMPING

Fits your vehicle

MICHELIN CROSSCLIMATE CAMPING 215/70R15CP 109/107R

OZNAČOVÁNÍ

Třída palivové účinnosti

C

Třída přilnavosti na mokru

A

Třída vnější hlučnosti

72 dB

Šířka

215

Výška

70

Průměr

15

Nosnosti

109

Rychlosti

R

Specifikace

3PMSF

Fits your vehicle

MICHELIN CROSSCLIMATE CAMPING 225/70R15CP 112/110R

OZNAČOVÁNÍ

Třída palivové účinnosti

C

Třída přilnavosti na mokru

A

Třída vnější hlučnosti

72 dB

Šířka

225

Výška

70

Průměr

15

Nosnosti

112

Rychlosti

R

Specifikace

3PMSF

Právní informace

(1) Výkony na sněhu – Pneumatika MICHELIN CrossClimate Camping je certifikována pro užití ve sněhových podmínkách (značení 3PMSF – 3 štíty hor se sněhovou vločkou).

 

(2) Přilnavost na mokru – Pneumatika MICHELIN CrossClimate Camping spadá v evropské klasifikační kategorii přilnavosti na mokru do třídy A.

 

(3) Brzdění na suchu – Interní testy brzdění na suchu uskutečněné v Ladoux v únoru 2020 na pneumatikách obutých na vozidle Renault Master, které porovnávaly pneumatiku MICHELIN CrossClimate Camping (41,67 m), rozměr 225/75 R 16CP 118/116 R, s pneumatikou MICHELIN Agilis Camping (42,68 m), rozměr 225/75 R 16CP 116Q.

 

(4) Kilometrová životnost – Interní testy životnosti uskutečněné v Narbonne v březnu 2020 na pneumatikách obutých na vozidle Renault Master, které porovnávaly pneumatiku MICHELIN CrossClimate Camping (13 133 km), rozměr 225/75 R 16CP 118/116 R, s pneumatikou MICHELIN Agilis Camping (12 288 km), rozměr 225/75 R 16CP 116Q. Test životnosti v průměrném reálném užití (D50) na vzdálenosti 8.654 km a s odhadovanou životností při hloubce běhounu 1,6 mm.

 

(5) Technologie pro maximální záběr – Dezén ve tvaru písmene V s velkými dezénovými bloky a širokými drážkami. 

 

(6) Značení CP – ETRTO norma: pneumatiky speciálně určené pro užití na karavanech.

Používáte prohlížeč, který není podporován
Používáte prohlížeč, který tento web nepodporuje. To znamená, že některé funkce nemusí plně fungovat. Během prohlížení také můžete zaznamenat zvláštní chování stránek. Chcete-li využívat všech funkcí našich stránek, nainstalujte nebo aktualizujte některý z následujících prohlížečů