MICHELIN
CrossClimate+
 • 3PMSF

  3PMSF

 • Bláto a sníh

  Bláto a sníh

 • Celoroční

  Celoroční

 • Pneumatiky pro osobní vozidla

MICHELIN CROSSCLIMATE + | AutoZeitung

MICHELIN CROSSCLIMATE+

 • Pneumatiky pro osobní vozidla

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Bláto a sníh

  Bláto a sníh

 • Celoroční

  Celoroční

Vyrobená pro dlouhotrvající bezpečnost v každém počasí

 • Celoroční silniční pneumatika zajišťující vysokou úroveň bezpečnosti v každém počasí
 • Vynikající přilnavost na suchém i mokrém povrchu(2)(3)
 • Vynikající bezpečnost a záběr na sněhu s certifikací pro užití v zimě(3PMSF) (4)
 • Velice dlouhá životnost díky dlouhotrvajícím výkonům(1) a vysokému kilometrovému výkonu(5)

Vynikající brzdný výkon na suchu a mokru pro bezpečnou a bezstarostnou jízdu po celý rok(2)(3)

Speciální tuhé dezénové bloky se zkosenými hranami optimalizují přilnavost a brzdný výkon na suché vozovce. Inovativní pružná směs pryže zajišťuje maximální přilnavost k mokrému povrchu bez ohledu na okolní teplotu. Pneumatika tak vám i vašim spolucestujícím zajišťuje bezstarostně bezpečnou a komfortní jízdu.

benfit1

Certifikovaná pro záběr a bezpečnost na sněhu(4)

Dezén MICHELIN do písmene V a samoblokující se 3D lamely zaručují maximální záběr a brzdný výkon na sněhu po celou dobu životnosti pneumatiky, takže se na pneumatiku můžete spolehnout, ať už v zimě jedete po horských cestách nebo po dálnici. Certifikovaná pro užití na sněhu(3PMSF)(4).

4w 324 tire michelin crossclimate plus en us product in context signature 16 slash 9

Velice dlouhá životnost (5)

Vysoká tuhost dezénu prodlužuje životnost pneumatiky. Celoroční pneumatika MICHELIN CrossClimate + poskytuje o 28 % vyšší kilometrový výkon, což znamená jeden rok jízdy navíc v porovnání s průměrem u konkurenčních pneumatik(6).

benfit3

Trvale vysoká úroveň bezpečnosti od prvního do posledního kilometru(1)(3)

Nejvyspělejší technologie MICHELIN EverGrip  v sobě propojují lamely zakončené ve tvaru kapky s celohloubkovými lamelami a speciální směsí pryže s příměsí siliky pro maximální bezpečnost a dlouhotrvající výkony po celou dobu životnosti pneumatiky(1)(3). To pneumatiku MICHELIN CrossClimate + odlišuje od ostatních.

benfit4

Vyhledejte nejlepší pneumatiky MICHELIN během několika vteřin

25 rozměrů k dispozici u pneumatiky MICHELIN CrossClimate+

MICHELIN CrossClimate+ 145/60R13 66T

OZNAČOVÁNÍ

Třída palivové účinnosti

D

Třída přilnavosti na mokru

C

Třída vnější hlučnosti

68 dB

Šířka

145

Výška

60

Průměr

13

Nosnosti

66

Rychlosti

T

Specifikace

3PMSF

PRÁVNÍ INFORMACE

(1) U modelu 205/55 R16 91H MICHELIN CROSSCLIMATE+ převyšují výkony jak u nových pneumatik, tak u opotřebených pneumatik (pneumatiky opotřebené na stroji (broušené) do hloubky indikátoru opotřebení, v souladu s evropským nařízením ECE R30r03f) limity evropského nařízení R117 z hlediska přilnavosti na mokrém povrchu, které jsou stanovené jak pro „sněhové“, tak pro „standardní“ kategorie pneumatik. 

(2) Pneumatika MICHELIN CrossClimate+ se umístila na druhém místě v brzdění na suchu v porovnávacím testu pneumatik s rozměrem 195/65 R15, který 27. září 2019 zveřejnil časopis AutoBild. 

(3) Pneumatika MICHELIN CrossClimate+ spadá v evropské klasifikační kategorii přilnavosti na mokru do třídy B.

(4) Pneumatika MICHELIN CrossClimate+ je certifikována pro užití ve sněhových podmínkách (značení 3PMSF). Pro získání certifikace 3PMFS musí pneumatika prokázat stanovenou úroveň bezpečnosti a mobility na sněhu.

(5) Pneumatika MICHELIN CrossClimate+ získala první místo z hlediska kilometrové životnosti ve srovnávacím testu, který uskutečnil časopis AutoBild na pneumatikách s rozměrem 195/65 R15 a který byl publikován 27. září 2019. 

(6) Pneumatika MICHELIN CrossClimate+ prokázala o 17011 km delší životnost, než byl průměr u konkurenčních pneumatik ve  srovnávacím testu, který uskutečnil časopis AutoBild na pneumatikách s rozměrem 195/65 R15 a který byl publikován 27. září 2018. Průměrná vzdálenost, kterou vozidlo ujede za rok: 13 194 km, tj. 1 099 km za měsíc. Studie Insee 2017 pro Francii (https://www.insee.fr/fr/statistiques/2045167)

(7) Zdroj = Sell-out prodeje celoročních osobních pneumatik GFK (všechny kvalitativní kategorie) - Období: 01/2018 až 12/2018. 

Používáte prohlížeč, který není podporován
Používáte prohlížeč, který tento web nepodporuje. To znamená, že některé funkce nemusí plně fungovat. Během prohlížení také můžete zaznamenat zvláštní chování stránek. Chcete-li využívat všech funkcí našich stránek, nainstalujte nebo aktualizujte některý z následujících prohlížečů