MICHELIN
CrossClimate Suv
 • 3PMSF

  3PMSF

 • Bláto a sníh

  Bláto a sníh

 • Celoroční

  Celoroční

 • Pneumatiky pro SUV - 4x4

MICHELIN CROSSCLIMATE SUV

 • Pneumatiky pro SUV - 4x4

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Bláto a sníh

  Bláto a sníh

 • Celoroční

  Celoroční

Vyrobená pro dlouhotrvající bezpečnost SUV vozidel v každém počasí

 • Celoroční SUV pneumatika pro užití na silnici a v mírném terénu zajišťující vysokou úroveň bezpečnosti v každém počasí
 • Vynikající přilnavost na suchém i mokrém povrchu(1)(2)
 • Vynikající bezpečnost a záběr na sněhu s certifikací pro užití v zimě(3PMSF) (3)
 • Velice dlouhá životnost(4) a dlouhotrvající výkony(5)
 • Zesílené bočnice(6) pro mobilitu v každém lehkém terénu

Vynikající brzdný výkon na suchu a mokru pro bezpečnou a bezstarostnou jízdu po celý rok(1)(2)

Speciální tuhé dezénové bloky se zkosenými hranami optimalizují přilnavost a brzdný výkon na suché vozovce(1). Inovativní pružná směs pryže zajišťuje maximální přilnavost k mokrému povrchu bez ohledu na okolní teplotu(2). Pneumatika tak vám i vašim spolucestujícím zajišťuje bezstarostně bezpečnou a komfortní jízdu na silnici i v mírném terénu.
 

benfit 1

Certifikovaná pro záběr a bezpečnost na sněhu(3)

Dezén MICHELIN do písmene V a samoblokující se 3D lamely zaručují maximální záběr a brzdný výkon na sněhu po celou dobu životnosti pneumatiky(5), takže se na pneumatiku můžete spolehnout, ať už v zimě jedete po horských cestách, po dálnici nebo v mírném terénu. Certifikovaná pro užití na sněhu(3PMSF)(3).

cc suv benfit 2

Vynikající životnost s vysokou úrovní bezpečnosti po celou dobu životnosti pneumatiky(4)(5)

Vysoká tuhost dezénu MICHELIN a speciální směs pryže se silikou prodlužují životnost pneumatiky. Nejvyspělejší technologie MICHELIN EverGrip  v sobě propojují lamely zakončené ve tvaru kapky s celohloubkovými lamelami pro optimální bezpečnost po celou dobu životnosti pneumatiky(5). Pociťte rozdíl s pneumatikou MICHELIN CrossClimate SUV na silnici i v mírném terénu.

cc suv benfit 3

Získejte přístup do všech míst díky mobilitě na silnici i v mírném terénu

Terénní SUV pneumatika se specifickou stavbou, která kombinuje tuhou zónu  v oblasti zesílené bočnice s dvojitou kostrou(6), aby poskytovala mobilitu i při užití v lehkém terénu.

cc suv new 2

Co říkají ostatní

lidí, kteří by tuto pneumatiku doporučili
4.54/5
★★★★★
★★★★★
Celkové hodnocení vycházející z počtu 338 hodnocení
338 hodnocení
★★★★★
★★★★★
5 / 5

super

patrick - 5. leden 2022

silencieux par apport a l'ancienne monte, très bonne tenue de route

Přeložit toto hodnocení
 • Freinage et motricité sur sol sec
 • Longévité
 • Freinage et motricité sur sol mouillé
★★★★★
★★★★★
5 / 5

Hype or fact ?

Grumps - 31. prosinec 2021

Recently put them on my MPV, performance is way above expectations.

Přeložit toto hodnocení
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
★★★★★
★★★★★
5 / 5

Pneus Michelin Crossclimate ; la solution et la qualité dans la facilité d’utilisation.

JMLEXUS - 28. prosinec 2021

Pneus montés sur un Lexus 450H 4X4, et utilisés en été et a présent en hiver cette saison. Très bon comportement sur route sèche et mouillée, que ce soit par temps chaud ou froid, jusqu’à présent. Silencieux et confortables ; je ne comprends pas les commentaires qui remontent à propos d'un gros bruit de roulement ; peut-être sur certains véhicules, mais certainement pas sur le mien ! Isolation de l’habitacle compte aussi je pense ? Sur neige, et jusqu’à présent, cela me semble « presque » comparable à mes Alpins SUV Michelin pneus hiver, montés sur mon autre Lexus RX300, que j’ai donné à ma femme, et qui roule toujours avec cet hiver ; déjà 2 saisons derrières eux, avec encore un très bon comportement, et pas de changement notable à déclarer. Je ne peux pas encore parler de longévité, mais elle semble acceptable, si je compare le nombre de Km parcourus, et l’état d’usure actuel. A voir donc, sur la longueur dans le temps ? Au final, une très bonne tenue de route, un bon confort, silence et sécurité sous tous les climats et conditions rencontrés jusqu’à présent. Le prix ? Oui, un peu plus haut que d’autres marques…mais pour moi, le rapport qualité-prix le rends en fait moins cher finalement ; pas cher….c’est souvent « trop cher » ! Je recommande sans aucunes réserves. Bonne route a tous!

Přeložit toto hodnocení
 • Freinage et motricité sur sol sec
 • Longévité
 • Freinage et motricité sur neige
 • Freinage et motricité sur sol mouillé
Vlastníte tuto pneumatiku?

Does this tyre fit my vehicle?

Počet velikostí k dispozici pro tuto pneumatiku: 36

215/70R16 100H

OZNAČOVÁNÍ

Třída palivové účinnosti

C

Třída přilnavosti na mokru

B

Třída vnější hlučnosti

69 dB

Šířka

215

Výška

70

Průměr

16

Nosnosti

100

Rychlosti

H

Specifikace

3PMSF

235/60R16 104V XL

OZNAČOVÁNÍ

Třída palivové účinnosti

C

Třída přilnavosti na mokru

B

Třída vnější hlučnosti

69 dB

Šířka

235

Výška

60

Průměr

16

Nosnosti

104

Rychlosti

V

Specifikace

3PMSF

PRÁVNÍ INFORMACE

(1) Brzdný výkon na suchém povrchu – Testy, které na žádost společnosti Michelin uskutečnila organizace TÜV SÜD Product Service v roce 2016 na pneumatikách s rozměrem 235/60R18. Testy porovnávaly pneumatiky MICHELIN CrossClimate SUV a MICHELIN Latitude Tour HP. 

(2) Brzdný výkon na mokrém povrchu – Pneumatika MICHELIN CrossClimate SUV spadá v evropské klasifikační kategorii přilnavosti na mokru do třídy B. 

(3) 3PMSF – Pneumatika MICHELIN CrossClimate SUV je certifikována pro užití ve sněhových podmínkách (značení 3PMSF). Pro získání certifikace 3PMFS musí pneumatika prokázat stanovenou úroveň bezpečnosti a mobility na sněhu.

(4) Kilometrová životnost – Testy, které na žádost společnosti Michelin uskutečnilo testovací centrum DEKRA v roce 2016 na pneumatikách s rozměrem 235/60 R18. Testy porovnávaly pneumatiky MICHELIN CrossClimate SUV a MICHELIN Latitude Tour HP. 

(5) Dlouhotrvající výkony – U modelu 275/45R20 110Y MICHELIN CrossClimate SUV převyšují výkony jak u nových pneumatik, tak u opotřebených pneumatik (pneumatiky opotřebené na stroji (broušené) do hloubky indikátoru opotřebení, v souladu s evropským nařízením ECE R30r03f) limity evropského nařízení R117 z hlediska přilnavosti na mokrém povrchu, které jsou stanovené jak pro „sněhové“, tak pro „standardní“ kategorie pneumatik.

 

(6) Zesílená stavba –  U všech rozměrů, kromě 215/55R18 99V, 215/65 R16 102V a 235/55 R17 103V.

 

(7) MICHELIN CrossClimate+ – nejprodávanější celoroční pneumatika v Evropě – Zdroj = Sell-out prodeje celoročních osobních pneumatik GFK (všechny kvalitativní kategorie) - Období: 01/2018 až 12/2018.  Sledovaná oblast: Francie, Německo, Spojené království, Itálie a Španělsko. 

Používáte prohlížeč, který není podporován
Používáte prohlížeč, který tento web nepodporuje. To znamená, že některé funkce nemusí plně fungovat. Během prohlížení také můžete zaznamenat zvláštní chování stránek. Chcete-li využívat všech funkcí našich stránek, nainstalujte nebo aktualizujte některý z následujících prohlížečů