MICHELIN
CrossClimate Suv
 • 3PMSF

  3PMSF

 • Bláto a sníh

  Bláto a sníh

 • Celoroční

  Celoroční

 • Pneumatiky pro SUV - 4x4

MICHELIN CROSSCLIMATE SUV

 • Pneumatiky pro SUV - 4x4

 • 3PMSF

  3PMSF

 • Bláto a sníh

  Bláto a sníh

 • Celoroční

  Celoroční

Vyrobená pro dlouhotrvající bezpečnost SUV vozidel v každém počasí

 • Celoroční SUV pneumatika pro užití na silnici a v mírném terénu zajišťující vysokou úroveň bezpečnosti v každém počasí
 • Vynikající přilnavost na suchém i mokrém povrchu(1)(2)
 • Vynikající bezpečnost a záběr na sněhu s certifikací pro užití v zimě(3PMSF) (3)
 • Velice dlouhá životnost(4) a dlouhotrvající výkony(5)
 • Zesílené bočnice(6) pro mobilitu v každém lehkém terénu

Vynikající brzdný výkon na suchu a mokru pro bezpečnou a bezstarostnou jízdu po celý rok(1)(2)

Speciální tuhé dezénové bloky se zkosenými hranami optimalizují přilnavost a brzdný výkon na suché vozovce(1). Inovativní pružná směs pryže zajišťuje maximální přilnavost k mokrému povrchu bez ohledu na okolní teplotu(2). Pneumatika tak vám i vašim spolucestujícím zajišťuje bezstarostně bezpečnou a komfortní jízdu na silnici i v mírném terénu.
 

benfit 1

Certifikovaná pro záběr a bezpečnost na sněhu(3)

Dezén MICHELIN do písmene V a samoblokující se 3D lamely zaručují maximální záběr a brzdný výkon na sněhu po celou dobu životnosti pneumatiky(5), takže se na pneumatiku můžete spolehnout, ať už v zimě jedete po horských cestách, po dálnici nebo v mírném terénu. Certifikovaná pro užití na sněhu(3PMSF)(3).

cc suv benfit 2

Vynikající životnost s vysokou úrovní bezpečnosti po celou dobu životnosti pneumatiky(4)(5)

Vysoká tuhost dezénu MICHELIN a speciální směs pryže se silikou prodlužují životnost pneumatiky. Nejvyspělejší technologie MICHELIN EverGrip  v sobě propojují lamely zakončené ve tvaru kapky s celohloubkovými lamelami pro optimální bezpečnost po celou dobu životnosti pneumatiky(5). Pociťte rozdíl s pneumatikou MICHELIN CrossClimate SUV na silnici i v mírném terénu.

cc suv benfit 3

Získejte přístup do všech míst díky mobilitě na silnici i v mírném terénu

Terénní SUV pneumatika se specifickou stavbou, která kombinuje tuhou zónu  v oblasti zesílené bočnice s dvojitou kostrou(6), aby poskytovala mobilitu i při užití v lehkém terénu.

cc suv new 2

Vyhledejte nejlepší pneumatiky MICHELIN během několika vteřin

9 rozměrů k dispozici u pneumatiky MICHELIN CrossClimate Suv

MICHELIN CrossClimate Suv 215/70R16 100H

OZNAČOVÁNÍ

Třída palivové účinnosti

C

Třída přilnavosti na mokru

B

Třída vnější hlučnosti

69 dB

Šířka

215

Výška

70

Průměr

16

Nosnosti

100

Rychlosti

H

Specifikace

3PMSF

MICHELIN CrossClimate Suv 235/60R16 104V XL

OZNAČOVÁNÍ

Třída palivové účinnosti

C

Třída přilnavosti na mokru

B

Třída vnější hlučnosti

69 dB

Šířka

235

Výška

60

Průměr

16

Nosnosti

104

Rychlosti

V

Specifikace

3PMSF

PRÁVNÍ INFORMACE

(1) Brzdný výkon na suchém povrchu – Testy, které na žádost společnosti Michelin uskutečnila organizace TÜV SÜD Product Service v roce 2016 na pneumatikách s rozměrem 235/60R18. Testy porovnávaly pneumatiky MICHELIN CrossClimate SUV a MICHELIN Latitude Tour HP. 

(2) Brzdný výkon na mokrém povrchu – Pneumatika MICHELIN CrossClimate SUV spadá v evropské klasifikační kategorii přilnavosti na mokru do třídy B. 

(3) 3PMSF – Pneumatika MICHELIN CrossClimate SUV je certifikována pro užití ve sněhových podmínkách (značení 3PMSF). Pro získání certifikace 3PMFS musí pneumatika prokázat stanovenou úroveň bezpečnosti a mobility na sněhu.

(4) Kilometrová životnost – Testy, které na žádost společnosti Michelin uskutečnilo testovací centrum DEKRA v roce 2016 na pneumatikách s rozměrem 235/60 R18. Testy porovnávaly pneumatiky MICHELIN CrossClimate SUV a MICHELIN Latitude Tour HP. 

(5) Dlouhotrvající výkony – U modelu 275/45R20 110Y MICHELIN CrossClimate SUV převyšují výkony jak u nových pneumatik, tak u opotřebených pneumatik (pneumatiky opotřebené na stroji (broušené) do hloubky indikátoru opotřebení, v souladu s evropským nařízením ECE R30r03f) limity evropského nařízení R117 z hlediska přilnavosti na mokrém povrchu, které jsou stanovené jak pro „sněhové“, tak pro „standardní“ kategorie pneumatik.

 

(6) Zesílená stavba –  U všech rozměrů, kromě 215/55R18 99V, 215/65 R16 102V a 235/55 R17 103V.

 

(7) MICHELIN CrossClimate+ – nejprodávanější celoroční pneumatika v Evropě – Zdroj = Sell-out prodeje celoročních osobních pneumatik GFK (všechny kvalitativní kategorie) - Období: 01/2018 až 12/2018.  Sledovaná oblast: Francie, Německo, Spojené království, Itálie a Španělsko. 

Používáte prohlížeč, který není podporován
Používáte prohlížeč, který tento web nepodporuje. To znamená, že některé funkce nemusí plně fungovat. Během prohlížení také můžete zaznamenat zvláštní chování stránek. Chcete-li využívat všech funkcí našich stránek, nainstalujte nebo aktualizujte některý z následujících prohlížečů