MICHELIN
PILOT SPORT 4 SUV
 • léto

  léto

 • Vhodné pro elektromobily

  Vhodné pro elektromobily

MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV | AUTOBILD ALLRAD-TEST WINNER 2023
108 očet velikostí k dispozici

MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV

 • Pneumatiky pro SUV - 4x4

 • léto

  léto

 • Vhodné pro elektromobily

  Vhodné pro elektromobily

Vyrobená pro dlouhotrvající kontrolu SUV nad řízením

Pneumatika  MICHELIN Pilot Sport 4 SUV, vyvinutá speciálně pro SUV, zajišťuje prémiový zážitek z jízdy a komfort spolu s dlouhotrvajícími jízdními výkony.

 • Prémiová(1) a vysokovýkonná SUV silniční pneumatika MICHELIN
 • Vynikající přilnavost na suchých vozovkách a brzdný výkon na mokrých vozovkách(2)(3)
 • Robustní SUV dezén pro vynikající životnost(5)
 • Určená pro SUV, vyrobená pro dlouhou životnost
 • Vyvinutá tak, aby snižovala hlučnost a zvyšovala jízdní komfort

Dlouhotrvající požitek z jízdy a bezpečnost(3)

Vychutnejte si požitek z vysokovýkonné jízdy s pneumatikou MICHELIN Pilot Sport 4 SUV vyrobenou pro dlouhotrvající bezpečnost(3). Tato prémiová SUV pneumatika, vybavená technologií  dvojího sportovního dezénu, zajišťuje efektivní přilnavost na suchých vozovkách a vynikající brzdný výkon na mokrém povrchu(2)(3). Vyznačuje se rychlými a přesnými reakcemi díky technologii dynamické odezvy, která umožňuje optimální přenos pokynů řízení(4).

4w 365 tire michelin pilot sport 4 suv en us features and benefits 1 signature 16 slash 9 copie

Určená pro SUV

Pneumatika MICHELIN Pilot Sport 4 SUV je prémiová pneumatika vyvinutá tak, aby si poradila s velkými, výkonnými a sportovními SUV. Tato vysokovýkonná pneumatika se vyznačuje technologií MaxTouch Construction, dvojitou kostrou s vysokou hustotou pro dlouhou životnost(5) a robustností uzpůsobenou pro SUV užití. Využijte rovněž výhod chrániče ráfku MICHELIN, který zvětšuje pevnost pneumatiky.

4w 365 tire michelin pilot sport 4 suv en us features and benefits 2 signature 16 slash 9 copie

Optimalizovaný komfort a hlučnost(7)

Vychutnejte si prémiový zážitek z jízdy(1) s pneumatikou MICHELIN Pilot Sport 4 SUV vyvinutou pro jízdní komfort a nižší hlučnost. Díky běhounu uzpůsobenému pro snížení hlučnosti a stavbě pneumatiky optimalizované pro vyšší komfort a menší hlučnost si vy i vaši spolucestující zamilujete výkony této prémiové SUV pneumatiky.

4w 365 tire michelin pilot sport 4 suv en us product in context no signature 16 slash 9

Oceňovaná výrobci prémiových a sportovních SUV vozidel(6)

Vyberte si prémiovou pneumatiku(1) určenou pro přední značky SUV vozidel, jako je AMG, BMW, Genesis, Land Rover, Mercedes a Volvo. Vybavte své výkonné SUV pneumatikami MICHELIN Pilot Sport 4 SUV pro vysokovýkonnou jízdu v letních podmínkách.

4w 365 tire michelin pilot sport 4 suv fr fr product in use no signature 16 slash 9
170517_Bibendum_Bienvenue_vectorisation_02
MICHELIN
pilot sport 4 suv
0/5
★★★★★
★★★★★
Celkové hodnocení vycházející z počtu 0 hodnocení
Collected By
Paul
20. srpna 2023
5 /5
★★★★★
★★★★★
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
Buy the
4. srpna 2023
Originally posted on
www.michelin.co.uk
Přeložit toto hodnocení

Previous set on my car done about 24000 miles (OEM Tyres Pirelli Scorpion Verde) Oct 2019 to AUG 2023 - front too closer to an MOT advisory so replaced them just yesterday with BlackCicles.com at my local ATS Euromaster. Look great - early days but when the rears need to be replaced will also replace them with Michelin Pilot 4 SUVs. Early Days for the stars below.

Not "tyred" These Michelin's Shiny and New

Collected By
2021 GLC
21. června 2022
3 /5
★★★★★
★★★★★
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
Originally posted on
www.michelin.co.uk
Přeložit toto hodnocení

Headline says it all. Super happy with the tyres ability but driving a new vehicle 12,337 Miles in and have been told they'll need replacing by 14,000. At the cost to replace them I won't be buying another set. Admittedly, only rotated once but this was on a brand new vehicle and mostly motorway use. Almost makes you believe the conspiracy theories about tyre manufacturers making softer version for newly leased vehicles. I'm frankly a bit surprised but I can't recommend them if you have to replace them every year and a half - maybe make them half the price?

Grip, handling and road noise are excellent - longevity is really poor

Collected By
Snowwhit
18. dubna 2022
5 /5
★★★★★
★★★★★
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
Originally posted on
www.michelin.co.uk
Přeložit toto hodnocení

It’s looking amazing design.

My new tires

Collected By
Mick Ex Motor Technician
2. prosince 2021
5 /5
★★★★★
★★★★★
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
Originally posted on
www.michelin.co.uk
Přeložit toto hodnocení

Found the tyre's had been great 225 x 45x ZR19 Michelin Pilot. I got 26,570 I found if your Interacting with service and tyre rotation every quarter for this vehicle that's the top end your going to get half way the issue with new car's is quite simple to understand vehicle manufactures love soft tyres first out the box. It's best to have two sets tyres and interact when necessary on change. However I've up the size and gone 245 x 45x ZR19 I fined with a cheap budget for this car interacting with the 4x4 all season makes practical sense whilst putting the Michelin in storage until the summer where comfort deserves its life expectancy. Weal see what budget produce through the winter month's ahead.

Renault Kadjar 4x4 GT Line 1.7cc

Collected By
millymot
7. června 2021
5 /5
★★★★★
★★★★★
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
Originally posted on
www.michelin.co.uk
Přeložit toto hodnocení

with the old Michelin you could get 40,000 and now you only get 14,000 and that is on all four wheels and there is only one driving it

longevity

108 rozměrů k dispozici u pneumatiky MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV

Fits your vehicle

MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV 225/65R17 106V XL SUV

OZNAČOVÁNÍ

Třída palivové účinnosti

C

Třída přilnavosti na mokru

A

Třída vnější hlučnosti

72 dB

Šířka

225

Výška

65

Průměr

17

Nosnosti

106

Rychlosti

V

Fits your vehicle

MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV 235/65R17 108W XL SUV

OZNAČOVÁNÍ

Třída palivové účinnosti

C

Třída přilnavosti na mokru

A

Třída vnější hlučnosti

72 dB

Šířka

235

Výška

65

Průměr

17

Nosnosti

108

Rychlosti

W

PRÁVNÍ INFORMACE

(1) Prémiová pneumatika –  Prémiové pneumatiky jsou definovány jako jedna z kategorií prémiových letních pneumatik, do které patří také například značky CONTINENTAL, GOODYEAR, BRIDGESTONE, PIRELLI a DUNLOP, které nejsou určené pro OE trh (trh s pneumatikami v prvovýbavě), a nebyly tedy vyvinuty k dosažení konkrétních cílů výrobců vozidel, ale dají se koupit od maloobchodního prodejce.              

(2) Efektivnější přilnavost – Vynikající brzdné vlastnosti na mokrém a suchém povrchu (nová): Díky technologii dvojího sportovního dezénu MICHELIN – vnitřní strana se širokými podélnými drážkami rychle odvádí vodu pryč z pneumatiky a zajišťuje tak lepší záběr na mokré vozovce; vnější strana s tuhými dezénovými bloky zvyšuje přilnavost na suchém povrchu.                

(3) Přilnavost na mokrém povrchu –  Přilnavost na mokrém povrchu, když je opotřebená: nová a opotřebená (opotřebenými pneumatikami se rozumí pneumatiky opotřebené na stroji (broušené) do hloubky indikátoru opotřebení, v souladu s evropským nařízením ECE R30r03f). Jak nová, tak opotřebená pneumatika MICHELIN Pilot Sport 4 SUV, rozměr 235/60 R18 , prokazuje přilnavost na mokrém povrchu nad limitem evropského nařízení R117.   

(4) Požitek z jízdy –  Díky technologii dynamické odezvy MICHELIN, která zajišťuje optimální přenos pokynů řízení na vozovku a zaručuje tak rychlé a přesné jízdní reakce.     

(5) Dlouhá životnost –  Díky technologii MICHELIN MaxTouch Construction, která zajišťuje rovnoměrné rozložení sil při akceleraci, brzdění a zatáčení a prodlužuje tak životnost běhounu.         

(6) Oceňovaná výrobci – V prvomontáži některých předních značek SUV vozidel, jako je AMG, BMW, Genesis, Land Rover, Mercedes a Volvo.      

(7) Komfort a menší hlučnost – Díky dezénu uzpůsobenému pro snížení hlučnosti a stavbě pneumatiky optimalizované pro větší komfort a nižší hlučnost.