VINTERDÆK ELLER HELÅRSDÆK – HVAD ER BEDST

Které zimní pneumatiky jsou nejbezpečnější?

Tipy a rady ohledně vozidel
4w 323 tire michelin pilot alpin five en us features and benefits 2 signature 16 slash 9 1 1

Vše, co potřebujete vědět o jízdě v zim

Jízda v zimních podmínkách se velice liší od jízdy ve zbývající části roku: teploty klesají a kdykoliv se může objevit déšť, sníh nebo černý led.

V závislosti na vašich jízdních návycích možná budete potřebovat speciální vybavení, jako jsou certifikované zimní pneumatiky, které vám zaručí bezpečnou jízdu, zejména pokud žijete nebo cestujete v horských oblastech a chcete si být jisti, že vás nezaskočí zrádné počasí.
 

Chcete svůj vůz vybavit certifikovanými zimními pneumatikami, ale nevíte, jaký je jejich správný  tlak huštění? Or when to switch to your winter tyres? Nebo kdy přezout na zimní pneumatiky? Přečtěte si naše top bezpečnostní tipy na jízdu v zimě a další užitečné informace, jako například předpisy ohledně zimních pneumatik platné v České republice i mimo ni.

Další články, které by vás mohly zajímat

Používáte prohlížeč, který není podporován
Používáte prohlížeč, který tento web nepodporuje. To znamená, že některé funkce nemusí plně fungovat. Během prohlížení také můžete zaznamenat zvláštní chování stránek. Chcete-li využívat všech funkcí našich stránek, nainstalujte nebo aktualizujte některý z následujících prohlížečů